Hydroflex - výroba

Systém výstavby domov    MODUL - OGS

Izolácie stavieb s.r.o. - Hydroflex ako firma z tradíciou v pokračovaní špeciálnych technológií firmy STROJ-MONT VMT a Montostroj Bratislava  vo vývoji a predaji stavebných technológií, je spoločnosťou so širokým predmetom činnosti. Špecializuje sa na výrobu a predaj nielen samostatných materiálov, ale vyvíja aj stavebné systémy  či už na báze oceľových konštrukcií alebo penobetónových konštrukcií.

 

           

           

                                   

Takmer desať rokov trvajúci výskum a vývoj priniesol pre Hydroflex výsledok v podobe univerzálneho stavebného systému MODUL, ktorý je vhodný na výstavbu budov. Z tohto systému je možné realizovať výstavbu nielen nízko podlažných rodinných domov, ale aj komerčných priestorov vo viacpodlažných objektoch. Modul systém je prekvapujúco jednoduchý. Každá stavba je postavená z Modul blokov. Veľké, ale nízkohmotnostné bloky sú vyrobené mimo stavby. Na stavenisko sú dopravené, aby z nich bola postavená budova. Modul je možné prirovnať k zhotoveniu dobre navrhnutého puzzle, alebo k obrím lego kockám.

        

ČO JE MODUL - OGS  ?

 

MODUL - OGS - Systém je:

 

1 / Výhodný: Stavebný systém Modul ponúka rýchlosť a efektívnosť konštrukcie oceľových rámov s výhodami klasického muriva.

2 / Pokrokový: Modul využíva konvenčné stavebné materiály ako galvanizovaná oceľ, super ľahký betón a ostatné materiály inovatívnou metódou.

3 / Jednoduchý a rýchly: Vo výrobnej fabrike vyhotovené steny, podlahové a stropné diely zvyšujú ekonomiku stavby a umožňujú rýchlu realizáciu samotnej stavby.

4 / Variabilný v dizajne a ukončení: Modulárny systém prefabrikovaných dielov umožňuje nekonečnú variabilitu dizajnu. Samotná montáž umožňuje rozmanitosť výsledných úprav, ktorými sa eliminuje panelový výzor.

5 / Kvalitný: Vysoká tepelná a zvuková izolácia, konštrukčná integrita odolávajúca vetru so silou hurikánu a zemetraseniam, kombinovaná s vysokou životnosťou všetkých prvkov ponúka nezvyčajnú kvalitu.

6 / Modul je tiež kompletným stavebným systémom: pokiaľ ostatné stavebné systémy ponúkajú stenové, stropné alebo strešné systémy jednotlivo, Modul zahŕňa všetky tri stavebné komponenty.

 

Stenové panely: ľahká galvanizovaná oceľová forma zaručuje prefabrikovanú presnosť stenového panelu. Vnútro, resp. výplň zabezpečuje tepelnú a zvukovú izoláciu. Typickou výplňou sú ľahké cementové hmoty. HDS vláknom spevnené, na stavenisku aplikované, nehorľavé, kvalitné prvky v hrúbke 12 -15 mm z oboch strán poskytujú extra nárazovú odolnosť. V chladných oblastiach sa HDS vlákno nahrádza prídavnou tepelnou izoláciou z vonkajšej strany steny.

 

Podlažia poschodí a strechy: Ľahké rámy z galvanizovanej ocele tvoria obvodové a spevňujúce piliere z prefabrikovaných častí. Panel z ocele je vyplnený izolačnou hmotou a natretý LDS vláknom na spevnenie vrstvy. Podlahy sa na stavenisku tvoria z ľahkého betónu. Strešný systém je na stavbe natretý izolačným materiálom a ochrannými strešnými povrchovými úpravami (môže sa tiež použiť šindeľ alebo iná strešná krytina).

  

         

 

Niečo o materiáloch HILTI

Prichádza revolúcia v kotvení

05.03.2015 08:59
Prichádza revolúcia v kotvení Skrutka do betónu HUS3 dstavujeme HUS3: tretiu generáciu samorezných skrutiek do betónu. HUS3 nastavuje latku na poli inovácií kotevných systémov. Kotevná skrutka dokáže preniesť rovnaké alebo väčšie zaťaženie ako prievlakové kotvy. Je...

Nové búracie kladivo TE 1000-AVR

05.03.2015 08:57
Nové búracie kladivo TE 1000-AVR Rekordman vo váhovej kategórii do 13kg! Vyskúšajte TE 1000-AVR zdarma na stavbe Chcete si vyskúšať TE 1000-AVR priamo na vašej stavbe? Kliknite tu pre predvedenie stroja...

Hilti DX 2

05.03.2015 08:56
Jeden stroj na všetko Hilti DX 2 Bezkonkurenčný výkon a životnosť. Predstavujeme DX 2, nový stroj pre prachom poháňanú priamu montáž. Uľahčuje a urýchľuje široké spektrum aplikácií stáleho i dočasného upevňovania do betónu a ocele. DX 2 pracuje v akýchkoľvek podmienkach...