KRYTSTAV

 
 
 

Poradíme poradíme
Všetci zamestnanci firmy sú odborníci, školení priamo dodávateľmi, a majú dlhoročné skúsenosti. Získate porovnanie cien a odporúčanie na realizačnú firmu, vhodnú pre vašu stavbu. Poradenské služby poskytujeme aj samotným realizačným firmám.

Navrhneme navrhneme
V našich firemných predajniach nájdete ukážkové miestnosti so vzorkami materiálov, 2000 fotografií striech a fasád a možnosť vidieť skutočné realizácie. Všetko Vám predvedieme aj na fotografii Vášho domu a zhotovíme kladiaci plán pre Vašu krytinu, plot a zámkovú dlažbu.

Ponúkneme ponúkneme
Nepreferujeme značky. Voľba je na Vás. Sortiment predaja predstavuje všetky druhy materiálov a komponentov pre strechy, podkrovia a fasády, ktoré ponúka trh. Rešpektujeme rozdielny vkus i cenové požiadavky. Bezplatné zameranie strechy je súčasťou vypracovanej ponuky.

Uskladníme uskladníme
Stabilný tovar je na sklade neustále doplňovaný skôr, ako si ho objednáte. Pri zabezpečení individuálnej objednávky na mieru máme najkratšie dodacie termíny v regióne. Tovar ktorí si zaplatíte po dohode vám preskladníme zdarma.

Dovezieme dovezieme
Dopravu poskytujeme zdarma do vzdialenosti 30km od Malaciek a Senice autom s hydraulickou rukou jednorázovo v hodnote tovaru nad 2.400€ s DPH. Ostatný tovar Vám radi privezieme za výhodnú cenu až na Vašu stavbu.