STAVMAT

 

O nás

 

STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. - stavebniny a stavebné centrá na Slovensku aj v Českej republike. Značka, s ktorou sa spája predaj stavebného materiálu, náradia, obkladov a dlažieb. STAVMAT pôsobí na slovenskom trhu so stavebným materiálom a svojich zákazníkov sa snaží osloviť štandardnými aj nadštandardnými ponukami a službami. K tým nadštandardným patria osobitné obchodné podmienky a splatnosti faktúr. K tým štandardným patrí rozširovanie ponuky a služieb. V poslednom období prichádzame s jedinečným konceptom stavebného centra, ktoré okrem základnej ponuky stavebného materiálu obsahuje aj prvotriedne vybavené kúpeľňové štúdio, kde zákazník nájde najširšiu ponuku obkladov a dlažieb, batérií a sprchových kútov. Súčasťou je aj oddelenie laminátových podláh a dverí. Rozširujeme koncept o plnohodnotné oddelenie farieb a stavebnej chémie, oddelenie náradia a oddelenie, v ktorom remeselníci nájdu aj potreby pre vodu, plyn a kúrenie.

Našich stálych zákazníkov zvýhodňujeme zľavami a osobitnými splatnosťami. Jedná sa o niekoľko tisíc živnostníkov, malých a stredných firiem ale aj veľkých domácich a nadnárodných spoločností.
 
V poslednom období si dávame za cieľ vybojovať lepšie podnikateľské prostredie a lepšie pravidlá v rezorte stavebníctva. Rezort trpí nevšímavosťou politikov a naším cieľom je to zmeniť. Sme presvedčení, že Slovensko potrebuje prácu stavbárov v oveľa väčšom rozsahu ako je tomu v poslednom období. Zlepšenie platobnej disciplíny, územného plánovania, stavebného konania aj podpora bývania, to všetko potrebujeme, aby sme sa mohli rozvíjať. Spoločnosť STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. – pripravuje komplexný program, do ktorého chceme zapojiť aj našich odberateľov. Veríme, že spoločne sa nám podarí viac.
 
 
Ing. arch. Pavol Kollár
riaditeľ spoločnosti